Компанія Дальнобой вже більше 25 років робить все для того, щоб товар і нові підходи в шинній сфері полегшували життя перевізникам і робили їхній бізнес більш прибутковим. Пропонуючи нові підходи і рішення, як, наприклад, захищені шини з гарантованим пробігом чи шини, які можна взяти в оренду. Наскільки виправданий такий підхід, ми поцікавилися у наших клієнтів.

Олександр Савчук, технічний директор компанії «Камаз-Транс-Сервіс»

Як довго співпрацюєте з Дальнобоєм? Які шини обираєте і чому?

С.О. З Компанією Дальнобой ми співпрацюємо не один рік, якщо бути більш точним, то десь з 2010 року. Ми використовуємо вантажні шини Bridgestone та GiTi (GT Radial) на рульову, ведучу вісь та для напівпричепів. На цій гумі їздимо в міжнародні рейси. Дальнобой пропонує гарантований пробіг шин. Це мінімум 200 000 км залежно від марки шин та від позиції установки. Але були випадки, коли пробіг на рульовій чи ведучій осі досягав 240 000 – 260 000 км. Ще одна перевага цих шин — міцні каркаси, які після використання ми самостійно повторно наварюємо і даємо б/в шинам нове життя. Ці шини ще «ходять» мінімум 130 000 – 140 000 км. Порівняно із іншими китайськими чи преміум-класу шинами, Bridgestone та GiTi дійсно мають гарне співвідношення ціни і якості.

Що дає вам співпраця з Дальнобоєм?

С.О. В кінці кожного року ми підбиваємо підсумки і рахуємо пробіги шин. Для нас, як для перевізників, це дуже важливі показники. Ми бачимо суттєві вигоди від використання шин від Дальнобою на нашому автотранспорті. До того ж, компанія завжди чесна, тут хороші менеджери. Логістика добре працює. В якій би точці України наш автомобіль не був — від Львова до Дніпра, чи від Мукачева до Одеси, ми завжди знаємо, що можемо звернутися за допомогою в Дальнобой. Працівники швидко вирішують питання з ремонту або заміни шин.

Могли б рекомендувати Дальнобой своїм колегам

?

С.О. Всім колегам раджу продукцію Дальнобою — як шини Bridgestone, так і GiTi. Тому що ці шини перевірені на власному досвіді і ми знаємо, що їх не соромно рекомендувати колегам. Зараз на території «Камаз-Транс-Сервіс» працює сервісний центр з обслуговування вантажних автомобілів, до нас їздять перевізники з усіх куточків України. В подальшому плануємо продовжувати співпрацю з Дальнобоєм, у  тому числі й у нас на території.

Які проблеми вдається вирішувати завдяки Дальнобою

С.О. Коли б ми не зверталися в Дальнобой, завжди знаходили порозуміння і що найголовніше для перевізника — ніколи не було затримок. Був якось випадок. Завантажена машина їхала в бік Італії до кордону. Доїхала до Львова і колесо вийшло з ладу. Ми звернулися на сервіс «Дальнобой-Львів» і нам миттєво запропонували поміняти шину, і машина без простою продовжила рейс. А вже на зворотньому шляху нам оформили рекламацію і без проблем замінили пошкоджену шину. Ще запам’ятався випадок на станції «Дальнобой-Бровари». Заїхала машина на планову діагностику. І фахівець Дальнобою помітив пошкодження на внутрішньому боці шини, яке водій не міг побачити. Шина була непридатною до використання, її замінили. Так попередили неприємності в дорозі, за що їм велика вдячність. Сподіваємося, що так буде і в подальшому.

Ярослав Чикалюк, керівник шинного сервісу компанії «Ренамакс Логістик»

«Для мене, як для керівника шинного сервісу, першочергове — це якість шин і ціна. Китайська шина ChangFeng чудово зарекомендувала себе як на наших автомобілях, так і на автомобілях наших партнерів. Нас задовольняє співвідношення ціни і якості та показники пробігів. До того ж, немає перебоїв з постачанням, додаткові переваги у вигляді розстрочки нас повністю задовольняють. Все це в сукупності зіграло на користь вибору Дальнобою. У нас свої шиномонтажі, де ми обслуговуємо шини. Багато хто з наших партнерів також користується послугами Дальнобою. Сподіваємося на довгі роки плідної співпраці».

Руслан Величко, заступник директора «Ренамакс Логістик»

«З Дальнобоєм ми плідно працюємо вже три роки. Тут досить розвинена мережа станцій по всій Україні. Шини завжди в наявності, що задовольняє наші потреби на 100 %. Зручні умови оплати, є відтермінування. Ми розглядали різні компанії для співпраці, зупинилися на Дальнобої, бо тут прийнятні ціни і лояльні умови оплати. Наразі розглядаємо ще один варіант співпраці — покупка пробігів, хочемо взяти шини в оренду. Як на мене, це досить цікава свіжа ідея, думаю, що вона в нас приживеться. Спробуємо на одному автомобілі, а там буде видно. Для нас найбільш переконливий факт — це математика. Цифри про все скажуть одразу».

Як показує досвід, більшість наших клієнтів починають працювати з нами, дізнавшись про Дальнобой саме через сарафанне радіо. Дякуємо нашим клієнтам за довіру і за те, що радите Дальнобой друзям та колегам. Адже ваші шини — це наша робота.

Очима клієнта: що дає співпраця з Компанією Дальнобой