Відомо, що продажі — важливий процес у будь-якій компанії, де 90 % успіху залежить від уміння і харизми того, хто продає. Сьогодні ми привідкриємо завісу і розповімо про специфіку роботи менеджерів з продажу в Компанії Дальнобой та познайомимо з нашими спеціалістами.

Віталий Полін

37 років, має дві вищі освіти — технічну та економічну, в минулому — керівник шиноремонтного заводу. За рік роботи на посаді менеджера з продажу ключовим клієнтам на станції «Дальнобой-Вінниця» зумів в рази збільшити кількість клієнтів. Має сина. Вільний час любить проводити на природі та ходити в походи в гори.

Розкажіть вашу історію в Дальнобої.

В.П. На момент початку роботи в Дальнобої у мене вже був досвід роботи з шинами. Я добре знаю процес виробництва шин і можу їх відрізнити на смак. За рік роботи в Дальнобої мені вдалося в рази збільшити кількість клієнтів. Хоча це не межа. В моїх планах збільшення кількості клієнтів вдвічі або втричі.

Як вам вдається залучати клієнтів?

В.П. Я зустрічаюся з клієнтами, пояснюю всі переваги Дальнобою, а переваги дійсно є. Перш за все, це гарантії на шини. Був випадок. Якось телефонує мені Віктор Чернега, головний механік компанії «ВКХ», який бере шини за 2-м рівнем захисту (довічної гарантією), і каже «Віталію, такого не може бути —мені за гарантією помі-няли шину». Клієнти не вірять, що так може бути. Але часто вирішальним при покупці шин стає не ціна, а довіра до тебе, як до менеджера і до компанії в цілому. Всі ми люди, і часто робочі стосунки переростають в приятельські. Серед клієнтів, з якими приємно не лише співпра-цювати, але й поспілкуватися в неформальній обстановці —Сергій Стасюк, власник компанії «Він Груз», Роман Сергійович, директор компанії «Надія» і  багато інших.

Один в полі не воїн. З ким працюєте в команді?

В.П. Зі мною на станції «Дальнобой-Вінниця» працює Олександр Шевчук — керівник шинного сервісу, Роман Шокал — фахівець відділу продажу, Наталія Шматова — бухгалтер та Сергій Христофоров —керівник групи обслуговування клієнтів «Захід». Це люди, на яких я можу розраховувати на 100 %.

Опишіть випадок, пов’язаний з роботою, який найбільше запам’ятався.

В.П. Бувало, телефонує мені клієнт в кінці робочого дня і каже «Віталію, у мене проблема — порізав шину, допоможи». Беремо шину, веземо до клієнта, перевзуваємо — і щастю водія немає меж. Це справжній кайф — виручати людей в непростих ситуація. І справа тут не в грошах.

Як проводите вільний час?

В.П. Я живу в приватному будинку, маю пса за кличкою Дар. Я його назвав Дар, бо вважаю, що це дар Божий. Колись Бог дав мені його і я дуже вдячний за це. Це пес, який все розуміє, тільки говорити не вміє. Іноді вранці у вихідний сідаю на велосипед і з Даром їдемо відпочити на природу.

Назар Іванець

38 років, має дві вищі освіти —технічну і економічну, в минулому працював інженером техвідділу в компанії, яка спеціалізується на міжнародних перевезеннях, зараз — менеджер по роботі з ключовими клієнтами на філії «Дальнобой-Дубляни». Одружений, має двох дітей.

Що для вас найголовніше у роботі з клієнтами

Н.І. Найважливіше —це відвертість і чесність. Якщо проблема є, я її завжди озвучую і пропоную рішення. Була якось історія. Приїхав до нас на станцію клієнт для заміни шин нестандартного розміру. Спеціально під клієнта замовили експрес-доставку шин, але вона не встигла вчасно приїхати. Стоїть машина на полосі, шини розбортовані, нових немає, а на старих машину не пропустять через кордон. Час піджимає, машина має вирушати в рейс. Але вихід знайшли — поставили шини іншого клієнта, які були у нас на зберіганні, звісно, за згодою клієнта, який з порозумінням поставився до ситуації. Ось так буває перевізники виручають один одного, при тому, що в бізнесі є конкурентами. Іноді, щоб вирішити питання клієнта, треба шукати неординарні підходи і завжди бути чесним.

Яким, на вашу думку, має бути обслуговування на станції, щоб клієнт повернувся знову?

Н.І. Водії приїжджають на ті станції, де не лише якісно обслуговують чи ремонтують шини, але й пригощають чашечкою кави і бажають щасливої дороги. Все вирішує людський фактор. Компанія Дальнобой — це своєрідний механік на відстані у будь-якій точці України. У нашій країні такий підхід — це дивина, а для Європи це звичайні речі. У мене був клієнт, який до останнього не вірив, що йому можуть за страховкою замінити шину, довго зважувався, і коли настав гарантійний випадок, був дуже задоволений, що шина була застрахована. Таким чином компанія без втрат і штрафів для водія отримала іншу шину. Я вважаю, що клієнт має думати про перевезення товару, а не про шини. Тому ми надаємо рішення проблем клієнта, де шини виступають одним з інструментів. Вивчивши специфіку роботи, особливості перевезень, автопарк і проблеми перевізника, можна надати правильні рішення, обґрунтовуючи вигоду цифрами. Математика – сильний аргумент.

Які найприємніші моменти у роботі?

Н.І. Коли є результат. Був випадок, коли я сім місяців їздив до клієнта, пропонуючи взяти шини Giti з повною гарантією. Прорахував, скільки коштів клієнт втрачає через передчасну втрату шин внаслідок складних умов експлуатації. Але клієнт ніяк не наважувався, та згодом таки погодився. Після року експлуатації сказав, що шини і наш продукт дійсно заслуговують на увагу, і він задоволений пробігами.

Як проводите вільний час

Н.І. У вільний час люблю відпочивати з сім’єю і друзями. Не проти подивитися по телевізору футбол, снукер (різновид більярдної гри) чи «Формулу-1». Не відмовляюсь і від активного відпочинку. Частенько їздимо з сином на рибалку.

Олексій Каленюк

32 роки, за освітою дипломат, зараз працює менеджером по роботі з ключовими клієнтами на станції «Дальнобой-Бориспіль». Продає захищені шини і позитивні емоції. Одружений, має доньку. У вільний час любить відпочивати на природі.

Розкажіть вашу історію в Дальнобої.

О.К. Взимку цього року буде сім років, як я прийшов в Дальнобой. Тут я змінив багато посад, на сьогодні займаюся продажем шин ключовим клієнтам. Насправді, як і в будь-якій іншій роботі, тут є свої складнощі та приємні моменти. Продавець має бути психологом, щоб знайти індивідуальний підхід до клієнта, добре розумітися в шинах та швидко орієнтуватися в нестандартних ситуаціях.

Які секрети успішних продажів?

О.К. Продавати не лише шини, але й приємні емоції. Коли на сервісно-технічну станцію «Дальнобой-Бориспіль» заїжджає клієнт, ми зробимо все, щоб він поїхав від нас щасливим. Не лише вирішив своє питання з шинами, але й випив кави, почув анекдот, посміхнувся. І тоді і нам веселіше працювати, і людині приємно.

Що найприємніше у вашій роботі?

О.К. Спілкування з цікавими клієнтами і день зарплати (сміється). Буває, з клієнтами п’ємо пиво чи ходимо в баню. За шість років роботи Дальнобой став для мене другою домівкою, тут я проводжу більше часу, ніж із своєю сім’єю. А ще це компанія, де є можливість заробляти гроші, щоб прогодувати свою сім’ю. На сьогодні це досить суттєвий момент.

Як закінчується ваш робочий день?

О.К. Мій робочий день закінчується обіймами з моїми дівчатами — коханою дружиною і донечкою. Люблю їх, вони в мене найкращі.

Талант продавати: секрети від комерсантів Дальнобою

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

одиннадцать − девять =